Przejdź do głównej sekcji
Misja/opis systemu franczyzowego

Celem i misją sieci franczyzowej Helpeo, jako pierwszej i jak na razie jedynej firmy w Polsce bezpłatnie oferującej pomoc w wyborze najlepszych prawników, jest możliwość budowy struktur sprzedaży w nowej placówce partnerskiej/oddziale Helpeo, skupiając ludzi z branży finansowej przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia które posiadamy.

Nasza oferta obejmuje takie zagadnienia jak odzyskanie prowizji z banku, sankcje kredytu darmowego, obsługę kredytów frankowych oraz kredytów hipotecznych złotowych jak również pomoc w restrukturyzacji przedsiębiorstwa. Nasz autorski program współpracy pozwala na dokładne dobranie oferty dla klienta, którą jesteśmy w stanie dostosować praktycznie zawsze, a odbywa się poprzez dedykowaną aplikację, stworzoną od podstaw na potrzeby firmy.

Wspólnie podczas całej współpracy dążymy do wypracowania satysfakcjonujących przychodów całego Twojego zespołu sprzedawców, dając Ci niezbędne narzędzia do rozwijania się jako menager.

Co nas wyróżnia/dlaczego Helpeo

W Helpeo stawiamy na partnerstwo i dlatego dziś jesteśmy liderem tego typu usług oraz jedynym franczyzodawcą z branży na rynku. Naszym franczyzobiorcom pomagamy stale się rozwijać poprzez wszechstronną ofertę, unikalną technologie, budowę renomowanej marki i zaufania klientów. Kilkunastoletnie doświadczenie w finansach nauczyły nas, że uczciwość w biznesie procentuje długotrwałą relacją i zaufaniem klientów.

W Helpeo pomoc klientom to nasz priorytet.

Wartość rynku

Wartość rynku w przestrzeni wskazanych poniżej instrumentów finansowych w I kwartale 2024 roku wynosi od kilku do kilkunastu mln potencjalnych klientów, którymi jeszcze nikt się nie zaopiekował.

 • I tak dla Kredytu złotowego hipotecznego jest to wartość ok 4,5 mln klientów.
 • Dla kredytu hipotecznego w frankach szwajcarskich, to ok 700 tyś klientów.
 • Raczkująca jeszcze Sankcja Kredytu Darmowego, to ok 1,5 mln klientów którymi należy pilnie się zająć.

Rynek zwrotów prowizji to szacunkowo kilkaset mln zł. Nasz autorska aplikacja pozwala w kilka minut na weryfikację możliwość przedstawienia oferty klientowi i jest to jedyne takie narzędzie dostępne na rynku. Wartość rynku restrukturyzacji firm jest na dzień dzisiejszy niemierzalna w liczbach, chodź są już dostępne prognozy na III i IV kwartał br. branż w których ta usługa może okazać się najbardziej potrzebna.

Niezwykle istotne w aspekcie wartości rynku jest to, że jest on rynkiem mocno dziewiczym, a konkurencja jest relatywnie niewielka.

Kogo szukamy

Byłoby idealnie, gdyby nasz Partner posiadał już swoją bazę klientów. Stawiamy na osoby przedsiębiorcze, nie bojące się nowych wyzwań, intensywnej pracy, a ukierunkowane są na uzyskanie satysfakcjonujących dochodów.

Jak zacząć
Jak zacząć
1
Poznajmy się

Umów się na spotkanie online lub osobiście w naszej siedzibie w Katowicach. Podczas tego spotkania opowiemy Ci o naszym projekcie oraz odpowiemy na każde pytanie.

2
Podpiszmy umowę

Gdy już będziemy pewni, że nasza współpraca jest dla Ciebie odpowiednia, przystąpmy do formalności. Podpiszmy umowę, aby jasno określić zasady i warunki naszej współpracy.

3
Praca organizacyjna

Wybierzmy lokal, zaplanujmy marketing, rozpocznijmy rekrutację.

4
Szkolenia

Przeszkolimy Cię z produktów oraz przekażemy unikatowy podręcznik operacyjny zawierający niezbędne do pracy w pełni kompletne informacje.

5
Pracujemy

W codziennej pracy możesz liczyć na nasze stałe wsparcie, cały zespół wykwalifikowanych specjalistów, niezbędne formularze jak również dostęp do unikatowej aplikacji oraz zaawansowanych CRM.

Twój doradca

Tomasz Gardy

Tomasz Gardy

Franczyza

Porozmawiajmy o naszej współpracy

  Imię
  Nazwisko
  Numer telefonu
  Adres email
  Twoja wiadomość

  Copyrights © 2024 Helpeo

  crafted by: mastafu design