Przejdź do głównej sekcji
Mariusz Pilarz

Mariusz Pilarz

Menager ds. Kluczowych Klientów
Pokaż BIO

Jestem absolwentem studiów zarządzania na kierunku bankowość oraz dwóch dodatkowych fakultetów na kierunkach: menadżer i specjalista sprzedaży. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach kończąc je z wyróżnieniem w tym z GPW, KNF i innych finansowo-pochodnych. Mam 17 lat doświadczenia z wieloma nominacjami i sukcesami w wyuczonych zawodach. Kierowałem najlepszym zespołem doradców w jednej z firm finansowo-nieruchomościowej. Uczestniczyłem w rynku hossy i miałem niechlubną możliwość obserwacji zachowań podczas kryzysów w świecie giełdy i finansów. Zdobyłem duże doświadczenie w rozmowach z kancelariami moich klientów oraz prawnikami różnych instytucji finansowych. Podczas ich reprezentowania.

Jestem mocno wierzącą osobą bo wierzę w siebie i dobro często napotykanych na swojej drodze osób. Mogę godzinami rozprawiać o zasłużonych i uczciwych politykach. Jednak tego nie robię bo po co rozmawiać o czymś co nie istnieje. Zdarza mi się wspomagać fundacje charytatywne i domy dziecka. Jednak nie ma nigdzie indziej tak wielu sytuacji, dających mi pozytywne ładunki energii jak pomoc ludziom w walce z dużymi instytucjami, które myślą, że wolno im wszystko bo mają pieniądze. Dlatego zdecydowałem się na współtworzenie Helpeo by częściej widzieć ludzi odzyskujących wiarę i cieszących się wygraną walką z „Goliatami finansów”.

Nazywam się Mariusz Pilarz i jestem Menadżerem w firmie Helpeo, pomagam wybrać i zrozumieć najlepszą pomoc prawną

Klienci o nas
Wiktor C.

Lubię podejmować dobre decyzje. Zagłębiając się w temat nie potrafiłem ocenić czy oferta jest opłacalna. Uzyskałem wsparcie w tym obszarze, wybrałem dobrze. A do tego bezpłatnie. Dzięki Helpeo!

Damian L.

Nawet nie widziałem, że mogę odzyskać prowizję z Banku za wcześniej spłacony kredyt, który zaciągałem wiele lat temu. Dziś cieszę się gotówką na koncie.

Elżbieta W.

Przez pandemię mój biznes mocno zwolnił. Zaczęłam tracić płynność finansową i wpadać w długi. Okazało się, że jest możliwość restrukturyzacji. Wybrałam Kancelarię, która mi pomogła. Mój biznes przetrwał i uniknęłam upadłości!

Olek S.

Szukając Kancelarii do kredytu frankowego dostałem wiele ofert z różnych kancelarii, których nie potrafiłem porównać. Dzięki Helpeo stało się to dla mnie bardziej zrozumiałe i łatwiej było mi wybrać najlepszą dla mnie!

Joanna S.

Jeśli ktoś szuka kancelarii, a kompletnie nie jest w stanie sobie poradzić z dobraniem odpowiedniej co do wagi sprawy. To z czystym sumieniem mogę polecić firmę Helpeo, która bardzo sprawnie przeprowadziła mnie przez ten proces i dobrała odpowiednią kancelarię do mojej sytuacji.

Marek K.

Przez pandemię mój biznes podupadał. Byłem pogodzony z porażką. Z polecenia trafiłem na tych doradców i każdy z nich profesjonalnie i rzeczowo pokazał mi, jak mogę zacząć coś nowego i wykorzystać dostępny dla mnie kapitał. Dziękuje i polecam.

Arek i Iwona

Z żoną byliśmy w słabej sytuacji. Dookoła dziesiątki prawników i kancelarii, a każda z nich uważa, ze jest najlepsza. Niezrozumiały język, ukryte stawki. Dzięki Helpeo udało nam się tego uniknąć.

Ania S.

Dzięki tej firmie zrozumiałam swoją sytuację. Eksperci Helpeo otworzyli mi oczy i zaczęłam wierzyć w sukces swojej sprawy. Oszczędziłam czas i pieniądze. Moje zobowiązania przestały spędzać mi sen z powiek. Bardzo polecam.

Copyrights © 2023 Helpeo

crafted by: mastafu design